| Gabiursu123 a întrebat:

Daca eram cu masina pe drum dar in camp, nu era sat si aveam 130 la ora si din fata venea o masina de politie ( duba mica) si mi-a dat din farurile alea de sus albastre a tinut pe ele 4 secunde, m-a luat radaruL sau ce inseamna laughing? Si daca m-a luat cat este amenda?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vroia sa iti atraga atentia ca nu mergi bine daca vroiau sa te opreasca venea dupa tine a fost o avertizare

| Gabiursu123 explică (pentru mgtow):

Si daca era radar? tot venea dupa minelaughing? adica sper sa nu vina ceva prin posta, sper

| mgtow a răspuns (pentru Gabiursu123):

N-am auzit caz de radar mobil in miscare, nu ar trebui sa fie asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergeai cu 130 la ora pe camp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A... Din câte știu eu ala era semn sa te oprești rolling on the floor