| Țoglă a întrebat:

Dacă îmi schimb adresa din buletin, trebuie să schimb talonul și cartea mașinii?

Mersi, fundă

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi nimic dar trebuie sa mergi la Serviciul de inmatriculari pentru inscrierea noului domiciliu in certificatul de inmatriculare.

| mgtow a răspuns:

Talon - carte masina e tot una. Nu e carte pentru ca nu are 100 pagini, se poate numi o bucatica de carton cu datele tehnice ale masinii sau talon mai pe inteles, idiot a fost ala care i-a zis carte la talon prima oara

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu

| NoisyLight a răspuns:

Nu este necesar. Agentul de poliție rutieră te verifică după CNP, nu după adresă.