| AlexDorinel a întrebat:

De ce fetele (nu toate,dar foarte multe) au pretenții la băieți să aibă mașină BMW, Mercedes sau mai știu eu ce mașini scumpe?

De ce nu pot aceste fete sa înțeleagă că tot Dacia e cea mai populară mașină pe străzi, și nu contează mașină.

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pretențiile astea sunt doar în capul sărăntocilor laughing

| Lukasssz a răspuns:

De obicei pentru ca ele stiu ca nu isi vor permite o masina din asta scumpa si isi aleg un "handralau" sa il prosteasca.

| Alexuţ02 a răspuns:

Pentru ca intr-o masina de 10, 000+ ca BMW, Merc, Audi, Porsche sau alte marci premium ele cred ca li se ridica statutul si sunt cineva in societate ex : pe Andreea o vede Maria de la ea din cartier ca a coborat dintr-un BMW si se plimba toata ziua, pentru Andreea asta reprezinta o mandrie pentru ca nimeni din cartier de la ea nu mai merge cu asa masina

Totul tine de perceptia oamenilor din jur asupra ta iar cum majoritatea fetelor sunt obsedate sa fie laudate sau invidiate de toata lumea ori sa iasa cu masina unuia in evidenta aleg calea asta si devin automat setate sa puna mana pe un baiat cu o masina care sare de un anumit pret, bineinteles masina sa contina una din stemele premium enumerate de mine mai sus

Dacia in tara noastra de multe din ele este egala cu saracia, de asta nu le place Dacia

Nu toate sunt asa dupa cum a spus si Baciu Florin in raspunsul lui, depinde strict de fata si de "aspiratiile" fiecareia

Eu unul nu le condamn. pana la urma. fiecare e liber sa aleaga ce vrea si din pacate in ziua de azi haina il face pe om

| ForeverAlone97 a răspuns:

Pentru ca sunt parasute obsedate dupa bani.

| BaciuFlorin a răspuns:

Nu toate fetele sunt asa, depinde ce standarde si principii au formate, odata cand eram mai mic, n aveam nici Dinți in gura nici loc de munca, si imi facusem prietena, avea nevoie doar de atentie si consolare, so nu mai gândi asa si bucura te cu ce ai, fete sunt mii gasesti tu una buna sa ii placa si Dacia laughing