| Anomim2025 a întrebat:

De ce Liviu Dragnea este cel mai urât politician de lume? Eu știam că lumea nu îl place Pe Traian Băsescu.

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Este probabil cel mai mare manipulator din istoria politicii române. Face parte dintr-un partid socialist, ideologie care are cicatrici comuniste. L-as alege pe Basescu in oricare zi sa fie presedinte in loc de Dragnea, macar ala e prost si lumea ii miroase smecheriile, Dragnea e mult mai planificat in ceea ce spune, si nu-l poti prinde intr-un pas gresit. Asa a smecherit pensionarii sa voteze partidul lui, promitand o mie si una de baliverne.