| TheCritic a întrebat:

De ce mi-a aparut asta cand eu vroiam sa scriu doar niste denumiri de siteuri?
"Esti pe cale sa postezi un mesaj care poate incuraja pirateria si distributia ilegala de materiale pe internet. Legea nr. 8 din 1996, privind dreptul de autor si drepturile conexe, a fost modificata semnificativ prin Legea nr. 285 din 2004, prin OUG nr. 123 din 2005, precum si prin Legea nr. 329 din 2006, iar tu ai putea sa te afli in situatia de a le incalca acum.

In ipoteza unei actiuni pe cale legala, TPU.ro este obligat sa furnizeze IP-ul tau (...) si restul datelor de identificare si informatiilor despre tine.

Esti sigur ca doresti sa postezi acest mesaj si iti asumi toate riscurile?"
Ofer fundita daca ma lamureste cineva

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Pe scurt: daca postezi linkuri de la situri de piraterie TPU va fi nevoit sa procure ipul tau organelor de lege daca acestea vor dorii o investigatie asupra sitului TPU.

Tocmai am aflat ca si daca scrii numele siturilor primesti avertizarea!

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Din cauza legislatiei prost puse, subjugarea "libertatii" sociale, exterminarea dreptatii. Este o idiotenie la fel precum democratia suprasaturata de hoti prezenta in decorul Romaniei!

| TheCritic explică (pentru shadovv):

Si care-i faza cu ip...adica, eu nu am acceptat publicarea datelor cu caracter personal.

| TheCritic explică (pentru shadovv):

STUPID! dar iti multumeschappy

| shadovv a răspuns (pentru TheCritic):

Pe scurt: daca postezi linkuri de la situri de piraterie TPU va fi nevoit sa procure ipul tau organelor de lege daca acestea vor dorii o investigatie asupra sitului TPU.

Tocmai am aflat ca si daca scrii numele siturilor primesti avertizarea!