| Gamie_Michael_1991 a întrebat:

Deci. Pe un prieten de-al meu il cheama Andrei. Si eu am facut un cont fals de Facebook cu numele "Andrei Batoza Sugatoare" si am download-at o poza mai veche de-a lui de profil si am setat-o ca poza de profil la acest fake-account. Si am trimis cerere de prietenie la adevaratul Andrei. Si mai spre seara vine un domn pe Facebook si-mi spune ca maine o sa dea anunt la politie + ca o sa-mi sune parintii (nu stiu cum si-a dat seama ca eu as fi cel care am facut contul). Bun. Dar eu doar am facut acest cont. Nimic in plus. Credeti ca e adevarat ce spune? Mi se poate intampla ceva? Deci, sa-mi fac ultima rugaciunie in noaptea asta sau pot sta linistt tongue. Please be fast guys...

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti ceri scuze astfel te va ierta si nu ti se va intampla nimic! Si altadata sa iti fie invatatura de minte sa nu-ti mai bati joc de oameni pentru ca nimeni nu merita asa ceva si nimeni nu e mai presus sau mai prejos de tine sau tu de altii!winking

1 răspuns:
| Max_David_1994 a răspuns:

Keep Calm!
1. Cred ca nimeni nu poate sa faca un denunt din asa ceva sau cel mult vei primi o amenda.
2. Sigur a fost tatal acelui prieten care tia trimis mesajul sau vreun administrator fb.
3. Nu poate sati sune parinti decat daca ti-ai facut cont-ul de fb sau de e-mail pe numarul de telefon al parintilor tai sau parintii acelui copil si parintii tai se cunosc si poate de acei ti-a zis cai poate suna. 4. Cel mai indicat ar fi sa-i spui cati ceri scuze ca tu ai facut acel cont doar pentru amuzament. 5. Funda?