| anonim_4396 a întrebat:

Donald John Trump este noul presedinte al Statelor Unite!

Ce parere aveti?

Parerea mea e ca este cea mai buna alegere pentru intreaga lume.

16 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Au avut de ales intre doua rele. Au ales-o pe cea mai mica. Iar ce-i ce spun ca nu le pasa ce se intampla la americani le spun ca habar n-au ce vorbesc. Daca era Zimbavue, da-i dracu'. Dar Sua are o influenta globala ca Rusia, China si alte tari mari.

| J0B0MAT a răspuns:

Îmi este indiferent ce se întâmplă la americani.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi pasa de americani

| nugasescusernameliber a răspuns:

Avand in vedere ca Trump si Clinton au ajuns asa departe, spune multe despre inteligenta americanilor. Ar trebui sa incercam sa aplicam si noi pentru posturi inalte desi nu avem treaba cu domeniul
De pasat nimanui n-o sa-i pese, ca doar ce treaba au americanii care-s acolo cu noi, de aici? Cand o sa ne afecteze in mod direct, atunci o sa ne pese. Pana atunci, wow, a iesit Trump, lasa-ma cu gandirea lui, oricine poate bate din gura. Dar om mai incult eu n-am vazut in viata mea.
http://www.tpu.ro/......ere-aveti/

| Juviia a răspuns:

Nu-mi pasa de ei, fac ce vor

| TeckTonik997 a răspuns:

Cum sa fie bine pentru noi trumpeta asta, dupa ce a zis ca NU va sprijinii NATO cu nici un dolar si ca toate tarile mici din NATO sunt pe cont propriu?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru TeckTonik997):

Mai bine, poate asa evitam reaq un razboi cu Rusia. Eu nici macar nu stiu ce lupa mea cautam noi, Romania in NATO. Nu suntem nici o amenintare pentru nimeni, nu ne-ar fi atacat nimeni niciodata. Acum i-am cam suparat pe rusi, nu stiu ce sa mai spun.
M-as bucura daca ar iesi Trump si am scapa in sfarsit de trioul Obama-Merkel-Soros care a distrus Europa.

| TeckTonik997 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Vrei sa ajungi sclavu' rusilor? Du-te in Moldova.

| anonim_4396 explică (pentru TeckTonik997):

Sa se apere pe cont propriu...De ce sa depinzi de altii ca o muiere?
Treaba e ca daca o tara din nato e atacata toate celelalte sunt obligate sa o apere deci incepe razboi mondial si de acolo atomic.
Ne autodistrugem. Termina cu vaicareala.

| Salontanul a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Ti s-a indeplinit visul. Cidat dar si eu ma bucur ca a castigat Trump desi in vara nu mi-o doream. Au ales raul cel mai mic.

| NAT0 a răspuns (pentru TeckTonik997):

Ce-i cu mine? :-s rolling on the floor
Știu despre ce este vorba dar am zis să mă bag în seamă.laughing
Și da, ai dreptate.

| suntserios a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Sau poate tocmai de aia nu te a atacat ca erai in Nato... Ucraina nu a avut aceeasi soarta fericita ca noi, nici Georgia

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru suntserios):

Alea au fost teritorii rusesti parte a URSS. Romania nu a facut niciodata parte din URSS, nu avem nimic de impartit.
Nu avem un procent important de minoritati ruse pe teritoriu.

| Necula_Roxana_2000 a răspuns:

Imi este indiferent.

| Mihaiioan123 a răspuns:

Mie mi se pare ca nu e prea bine ca l au ales pe trump pentru ca el este rasist si cam obsedat de razboi ( vrea sa faca un zid gigantic in jurul mexicului ) si s ar putea ca America sa intre in razboi si asta ne ar implica si pe noi adica toti oamenii de culoare si mexicanii vor vrea sa il omoare