| Alexinho007 a întrebat:

E adevarat ca Nato a declarat razboi Rusiei? Daca da, ii vai de noi...

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti mic.NATO nu a declarat razboi Rusiei.Deocamdata sunt doar sanctiuni pe plan economic.Din cate se vorbeste prin mass-media.Nu face din tantar armasar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu a declarat nimeni razboi nimanui

| johnnny123 a răspuns:

Ai pus cel putin treizeci de intrebari legate de acest subiect.
Ai la dispozitie un milion de situri de stiri si canale de televiziune. Nu crezi ca daca Nato ar fi declarat razboi Rusiei ar fi vuit toate?
Nu iti mai lua informatiile din curtea scolii.

| sublime89 a răspuns:

Nu e adevarat.

| JIJ a răspuns:

Nostradamus a prezis un razboi in 2014 dar in septembrie, din care europa va suferi pierderi uriase, iar orase intregi for fi niste ruine, daca rusia se va alia cu china. Deci in septembrie incepe razboiul, eu zic ca Romania sa fie neutra, sa nu ne implicam cu soldati si nu vom avea pierderi, de exemplu elvetia, nu s a implicat in razboia si nu a avut pierderi.

| suntserios a răspuns (pentru JIJ):

Atat timp cat suntem membri nato nu putem ramane neutri

| Dandanache a răspuns (pentru JIJ):

Daca in septembrie nu incepe razboiul, promiti solemn sa nu mai crezi orice prostie postata pe internet?

| JIJ a răspuns (pentru Dandanache):

Nostradamus a mai avut dreptate, in vegatura cu prezicerile lui, si sper sa se fi inselat in legatura cu razboiul.

Răspuns utilizator avertizat
| Dandanache a răspuns (pentru JIJ):

Prostii de internet, nu te lua dupa ele.

| JIJ a răspuns (pentru Lucian15125):

A prezis si prabusirea turnurilor, si revolutia romanilor, si inundatiile de anul trecut, le-a prezis in catrenele lui, sau versuri sub forma de metafore.

| JIJ a răspuns (pentru Dandanache):

Toate prezicerile lui sunt luate din catrene nu de pe internet, vrei sa iti citesc o poveste adevarata?

| Dandanache a răspuns (pentru JIJ):

Te rog. Hai sa facem o analiza pe text.

| JIJ a răspuns (pentru Dandanache):

In anul 1999 un cercetator astepta sa vina apocalipsa conform catrenelor care ziceau cama asa: in noul mileniu se va rostogoli o piatra mare si neagra pe pamant care va schimba fata lumii''. cercetatorul a tot asteptat pana cand si-a dat seama ca asta ar putea insemna un joc de cuvinte, asa ca s-a dus pe in locul unde avea nostradamus pamant adica acolo unde statea el, si a gasit o piatra (era mari si neagra pentru ca era afumata) a rostogolit deci piatra si a gasit o cutie din tabla in care a gasit alte catrene, in care scria: Ca dupa anul 2000 numarul homosexualilor se va tripla, oamenii vor iubi mai mult nuditatea, oamenii vor calatori ''hai-hui'' prin spatiu'''.

| Dandanache a răspuns (pentru JIJ):

Sursa, dragul meu, da sursa. Si am zis ca facem analiza pe text, nu pe povestiri de internet.

| Cezar2009 a răspuns:

Nu. Unde ai auzit asa ceva?

| Cezar2009 a răspuns:

Nato nu va declara niciodata razboi Rusiei.

| Cezar2009 a răspuns:

Invers inca nu se stie.