| grgdlk a întrebat:

FBI s-a pus pe treaba, intrati pe megaupload si megavideo sa vedeti cum a inchis FBI ul site urilecrying ce ne facem va trebui sa platim orice downloadam si eu unul nu sunt dispus asa cum sunt multicrying

Răspuns Câştigător
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Da, fondatorul megaupload a fost arestat
http://computergames.ro/......estat.html
Numai bine! poti intra pe UploadKing sa descarci sau UpoladHere sau 4 shared fundita? 4 shared este de 2 ori mai bun decat Mega upload:)

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu e nici o problema o sa se faca alte site-uri oricum pirateria nu cred ca va disparea laughing

evenso
| evenso a răspuns:

Se poate downloada de pe youtube gratis.

| grgdlk explică (pentru evenso):

Eu vroiam sa spun ca daca au blocat asa niste site uri mari deja, in curand nu o sa mai poti downloada de nicaieri, si ce sa downloadez de pe youtube videoclipuri? ce sa fac cu ele

| emms5th a răspuns (pentru grgdlk):

Gasesti programe cu ajutorul carora poti sa convertesti videoclipurile de pe youtube in mp3 sau ce format vrei tu.

| grgdlk explică (pentru emms5th):

Pai si ce sa fac cu videoclipurile? ma uit la videclipuri? pot sale vad pe youtube de ce sa la downloadez p alea?oh go on

eu spun ca vreau filme jocuri programe etc etc, nu videoclipuri

| emms5th a răspuns (pentru grgdlk):

Aaa.am crezut ca te referi la muzica.Stai calm, sunt si alte site'uri pirathappy