| AleLauu3 a întrebat:

am si eu o intrebare vreau sa merg in Franta si nu am 18 anii doar 17. pot sa merg cu avionul din ungaria daca ma trec parinti granita si din Budapesta sa urc singura pe avion ce ziceti se poate? Multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca mergi la aeroportul din Budapesta cu ambii parinti.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Poți sau nu, în funcție de politica față de minori a companiei aviatice la care ai bilet. Citește pe sait-ul lor condițiile de călătorie pentru pasagerii sub 18 ani.