| Cracaaaaaaaaaaaan a întrebat:

Https://www.desteptarea.ro/......estrictii/

am scapat oficial de amenzi nu mai trebuie platite nu? s-au anulat toate amenzile sau doar alea legate de covid? eu n-aveam de covid dar aveam mai multe pentru circulatie cu viteza

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar daca hotararea Curtii de Apel ar ramane definitiva nu s-a anulat nici o amenda, nici macar cele date pentru incalcarea restrictiilor in pandemie, avand in vedere ca amenzile au fost prevazute prin lege.
Cu atat mai putin nu s-au anulat alte amenzi, asa ca fa bine si plateste-le.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai înțeles nimic din știrea aia?