| RAY a întrebat:

In Romania ar avea success un partid cu orientare extrema de dreapta?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Va exista un succes partial.

| RAY explică (pentru mira):

Pot incepe cu tine, vrei sa intri?

| Zaygon a răspuns:

Depinde de cat de extrem e. Daca e doar din vorbe avem asa ceva(vezi PRM, PRU) care mai mult clantanesc. Daca ai un partid cu o ideologie puternica si o miscare activa ai avea sanse medii sa zicem(vezi Garda de Fier).

| Metalheadforever666 a răspuns:

Depinde cat de extrem, daca este ceva asemanator cu PRM sau PRU atunci nu o sa aiba succes. Daca este ceva mai extrem atunci o sa aiba succes.