| CosminC86 a întrebat:

Credeti ca Romania ar fi dus-o mai bine daca era condusa de extrema dreapta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Doamne ajuta ca am gasit pe cineva care crede acelasi lucru cu mine.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate da.Dar si cei din extrema dreapta daca ajung la putere trag tot pe turta lor.Asa ca noi, astia de jos, o vom duce tot la fel.

| DNSK a răspuns:

Mai bine ar fi condusa de rege! ce zici?

| CosminC86 explică (pentru DNSK):

rolling on the floor sper ca nu te referi la microbul de mihai I nu?

| DNSK a răspuns (pentru CosminC86):

Copilu, ala stii cati ani are? cum sa ma refer la el?

| CosminC86 explică (pentru DNSK):

Atunci? spune la cine te-ai gandit?

| DNSK a răspuns (pentru CosminC86):

Dracu-i stie pe toti din casa regala, da cum uk belgia danemarca monaco Olanda si mai is cateva, merg si le e bine, nu vad care ar fi problema la noi! Mihai oricum nu mai e in stare de conducere si la cum o fost tratat de-a lungu timpului mi greu sa cred ca ar vrea

| CosminC86 explică (pentru DNSK):

A fost tratat exact cum a meritat! Din cauza lui ne-am tradat aliatii in Al Doilea Razboi Mondial. Din cauza lui a dainuit comunismul. Fosila aia ar trebui impuscat. Si nici urmasii lui nu-s buni de regi, ca aschia nu sare departe de trunchi. Daca ar veni un nou "maresal" jur ca l-as urma pana la moarte. Trebuie sa vina si sa ia inapoi tot ce au furat politicienii din '45 si pana in prezent.

| DNSK a răspuns (pentru CosminC86):

Adevarat! da corect! numai k base am vazut ce-o facut, comunistii (nu k base n-ar fi) am vazut, trebuie sa le incerci pe toate.

| Woodenpints91 a răspuns:

Încă mai speraţi că soarta României tine de conducere?
Bravo, îmi place, optimişti oameni. De un optimism extrem de naiv.

| M25M a răspuns:

Pai Basescu in care extrema crezi ca a fost?

| CosminC86 explică (pentru M25M):

In extrema... mele. El a fost in extrema de sluga a americanilor.

| M25M a răspuns (pentru CosminC86):

rolling on the floor Buna asta

| CosminC86 explică (pentru M25M):

Adevarul doare... dar trebuie spus orice s-ar intampla.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De-a lungul istoriei s-a dovedit ca pentru zona si mentalitatile noastre, orice extrema duce spre dictatura.Ar fi o solutie, cu conditia ca cei din conducere sa fie,, importati,, de afara.Cei autohtoni nu stiu nici macar cu ce se mananca.

| HighDefinition a răspuns:

Da!
Nu ai avut o strategie buna.