| sweetys a întrebat:

În urma noilor norme/legi sau ce or fi ele, pana la urma de maine declarația pe propria raspundere trebuie făcută și pentru orele dintre 6 și 22?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așteaptă ordonanța - urmeză acum, seara și ne luminăm cu toții

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu s-a publicat ordonanta militara si nici ministrul de interne nu a tinut conferinta de presa, asa ca nu stim exact cum va fi si de la ce ora va intra in vigoare maine. Posibil sa trebuiasca, avand in vedere ca se vor inaspri conditiile de circulatie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, nu mai poți iesi din casa fara declarație