| Ukaya a întrebat:

Iohanis de ce a zis azi ca se baga niste restrictii care deja sunt de vreo luna si nu au niciun efect? El e sanatos la cap?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ukaya explică (pentru AlexDorinel):

Sunt peste tot in tara ca peste tot e incidenta mare sau ce a zis el ca se baga siunde nu e incidenta ce sens are frate ce face el? in Bucuresti nu o sa scada virusu daca se baga aceleasi restrictii si unde nu e virusu deloc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politicienii au doar bani in cap

| Ukaya explică (pentru AlexDorinel):

Pai si cu ce ajuta restricti acolo? pe noi ne deranjeaza localitatile unde e incidenta mare sau unde e mica? omu astaa e pe alta lume frate

| Feri5 a răspuns (pentru Ukaya):

Exact! Vrea bănuții din buzunarele cârpite ale noastre.