| AvalohAlyn a întrebat:

Joe Biden a câștigat alegerile în U.S.A și devine al 46 lea președinte american.
Cum comentați?
E bine pentru omenire?
Sau nu prea?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca o sa fie un presedinte mai bun pentru restul lumii, fata de ce a facut actualul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sua a scapat de un bufon. Asta contează.

| doctorandus a răspuns (pentru suntserios):

Da, bufon, bufon, dar n-a pornit razboi, lucru pentru care il consider un presedinte bun.

| suntserios a răspuns (pentru doctorandus):

Eu cred ca e presedintele care a creeat cele mai multe conflicte diplomatice. Doar din noroc nu a pornit un razboi.

| doctorandus a răspuns (pentru suntserios):

Si? Il judec dupa rezultate, nu dupa intentii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/TQKFY_hR7yA

N-a castigat nimic inca si habar n-am cum o sa fie daca o sa castige.

Harris e o comunista https://youtu.be/w4kowE_YIVw care rade isteric si se refugiaza in identitatea ei de femeie neagra si fiica de mama imigranta atunci cand este pusa intr-o situatie dificila. Nici pe restul americanilor nu se sfieste din a-i imparti in grupulete de victime.

Biden abia daca mai e viu si se pare ca a descoperit acum, dupa aproape 300 de ani de viata, ca baietii pot sa se transforme in fete cu puterea mintii: https://youtu.be/tlZOXtv5Sm8

Biden si-a petrecut o buna parte a campaniei departe de ochii lumii. Imi amintesc un moment cand a fost apucat de maneca de o fatuca din staff-ul sau si luat din fata presei unde era expus pericolului de a fi nevoit sa vorbeasca direct oamenilor si fara prompter.

In fine, nu-i problema, stiu extremistii de stanga ce-i de facut intr-un posibil mandat Biden de revenire la normalitate: https://youtu.be/Qsjc2x-Crjo