| Anonim5647 a întrebat:

La punctul cu participarea la evenimente familiale, poate fi inclusa ziua de nastere a iubitei mele? E pe 29 acum, practic pot spune ca face parte din familie si ca suntem in concubinaj, e din Targoviste.Suntem majori amandoi.Pot merge la ea fiind ziua ei?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cumperi un inel de 50 lei îl pui pe deget, scrii că mergi la lagodnica ta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iubita nu face parte din familie. Poate trebuie sa mergi la un tratament medical.hee hee