| RAY a întrebat:

Lucru ca pfa nimeni nu-mi da in rate nimic nu inteleg, cică sunt persoana fizica si juridica in acelasi timp dar desi pot dovedi ca am venit nu vor, mai e cineva in situația asta?

1 răspuns:
| Nitunitu a răspuns:

Din cate stiu nu iti accepta firmele, dar banca ar trebui sa iti accepte. Daca e ceva foarte scump e posibil sa iti ceara o garantie...

Nu prea vor sa iti dea pentru ca PFA daca se inchide trebuie sa dea in judecata pfa-ul care este inexistent dupa care PF si nu mai ai venit deci nu au cum sa isi ia banii inapoi...

Cam asta e ideea.