| nogayman a întrebat:

Luna aceasta voi merge sa-mi fac buletin iar eu acum o luna am fost implicat intr-o chestie destul de ciudata, eram cu 4 prieteni asteptam pe cineva si o pornit farurile la o masina de pe alee (noi stateam la colt) eu si cu baiatul mai mic am plecat dupa colt vazand ca vine masina lui taicasu la persoana pe care o asteptam si am plecat gen nu ne-am uitat si deodata ii vad tipand pe ceilalti doi fugiti ca l-o lovit pe tatal ei sub barba cand o incercat sa-i ia si sa-i bage in masina dupa 1 saptamana au mers la politie si au trecut si numele meu in declaratie dar eu n-am fost si n-am vorbit deloc eu avand antecendente cu taica-su feteie asteia ma cunostea si acum ma gandesc ca atunci cand merg sa-mi fac buletin sa nu fiu luat la intrebari (eu nici macar nu am vazut cand l-a lovit eram dupa colt)

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu te va intreba nimeni nimic stai calm.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are absolut nici o legatura obtinerea cartii de identitate cu faptul ca ai fost martor la acea situatie.
De altfel SPCLEP are atributii doar privind actele de identitate, nu si cercetarea unor fapte, asa ca n-ai cum fi intrebat ceva cu privire la acea intamplare.

| nogayman explică (pentru Ioandelasal):

Iti multumesc foarte mult