| Sasukesmecherul a întrebat:

Pe cine ati votat?
Care considerati ca este cel mai "bun" partid?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nici unul

| Wr3nch a răspuns:

Cel mai bun nu exista, USR+ e raul cel mai mic. AUR e pentru ratatii #farabotnita. Aia din cauza carora trebuie sa purtam in primul rand rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

Nu exista partid bun, exista cel mai mic rau ca de obicei. USR a demonstrat de 10 ori ca este pro dezvoltare si contra penali, deci mi se pare cel mai mic rau. Singura sansa sa se schimbe ceva in Romanica asta va fi cand se trezeste poporul, de aceea recomand melodia Desteapta-te romane de 3 ori pe zi dimineata la pranz si seara!

| aXy99 a răspuns:

NSDAP este cel mai bun partid.

| alina2k18 a răspuns:

Votat PSD ca intotdeaunawinking

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu am fost la vot. Si nici nu voi mai merge vreodată. Nu am încredere in oameni.

| DRLLL a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Inseamna ca nu ai incredere nici in tine.

| aXy99 a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Atunci ce cauti pe TPU?

| suntserios a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Practic ai votat cu PSD

| GPA a răspuns:

Din moment ce PSD a ieșit la înaintare, nu cred că mai contează cu cine am votat. PSD la putere, condoleanțe pentru România.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aur e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usr+

| badpanda a răspuns:

Eram decis sa votez cu Usr, dar cand i-am auzit ca susin vaccinarea obligatorie m-am razgandit.

| ioan452 a răspuns:

Nu exista cel mai bun partid. Trebuie sa alegi răul cel mai mic. Am ales sa nu votez ca restul romanilor aceleași partide PNL si PSD. Am votat cu AUR.