| mada4u a întrebat:

Poti beneficia in acelasi timp si de bursa privata si o bursa de stat cum e "Bani de liceu"?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti beneficia, cu precizarea ca "Bani de liceu" nu este bursa ci un program national pentru sprijinul elevilor proveniti din familii fara venituri.

| mada4u explică (pentru Ioandelasal):

Crezi ca poti gasi vreo lege sau un context in regulament ca i-o pot arata secretarei de la liceu pentru ca refuza sa primeasca dosarul surorii mele de "Bani de liceu" pe motivul ca a depus dosar pentru o bursa privata

| Ioandelasal a răspuns (pentru mada4u):

Ti-am raspuns pe privat. Poti citi in intregime hotararea indicata, o gasesti pe internet.