| Impossibl3 a întrebat:

am 15 ani si ma gandesc sa intru la un liceu iar mai departe sa merg pe meseria de politist.Dar aici exista o mica problemuta la mana stanga nu am un deget si de accea am o intrebare: Ma poate affecta acest lucru, sau este interzis sa intru in politie daca am un handicap? precizez ca degetul a fost taiat in urma unui accident...Astept raspunsurile voastre!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| justforfun97 a răspuns:

Nu te afecteaza nu nimic stai linistit

PS: Succes la politie

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai reușit?

| Kyrie a răspuns:

Aolo,ma doare numai sa citesc..., nu m-as simtii bine daca nu as fii intreg, chiar si intreg nu ma simt bine oricum laughing

| xamwazady a răspuns:

Depinde de deget. Să nu fie arătătorul de la mana dreapta. Bafta

| Impossibl3 explică (pentru xamwazady):

Este aratatorul de la mana stangabig grin