| alex554332 a întrebat:

Salut, am cumparat o masina adusa din Austria, ma fost sa pregatesc actele pentru inscriere si mi s-a spus ca mai am nevoie sa scriu o declaratie in care sa specific ca masina a fost adusa pe platforma si numerele platformei, problema e ca am pierdut nr. de telefon de la cel care am cumparat masina si nu am cum sa aflu nr de platforma cu care a fost adusa masina, ce pot face in cazul asta, se poate inscrie si fara acest detaliu?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Cauta in oras o platforma si ia-i numarul de inmatriculare. Nu conteaza asta

| alex554332 explică (pentru UserRo10):

Se poate lua nr de la orice platformă, sigur nu verifica?

1 răspuns: