| Karnivor a întrebat:

Salut, am depus dosarul pentru programul social "Bani de liceu", si din cate am inteles, pe langa avizele si toate actele care tineau de mine, trebuia sa am si un aviz de la "ancheta sociala". Aceasta ancheta nu a venit pana la termenul limita, si am aflat ulterior ca dosarul meu nu este eligibil.
Din cate vad, nu e vina mea ca nu au venit ei; intrebarea mea este: pot sa fac ceva in legatura cu asta, eventual sa obtin bursa?
Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca indeplinesti conditiile pentru acordarea bursei sociale insista sa ti-o dea, nu este vina ta ca primaria nu a depus la timp ancheta sociala. Pentru a vedea daca le indeplinesti uita-te pe anexa 1 la HG 558/1998. Numai bine!