| DovleacTurbat a întrebat:

Salut, am fost acum 2-3 ani prin Olanda și mi am făcut un cont revolut pentru că îmi cereau la muncă ca să-mi poată facă contractul, iar acum tot primesc mesaje sa le trimit codul fiscal. Eu acum mă aflu în România, ce este mai exact codul fiscal și pe care sa l trimit, ținând cont că sunt în Ro acum, iar pe revolut nu mai primesc bani și nici nu transfer mai de parte?
Mulțumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cine-ti cere codul fiscal?
Daca de la banca (Revolut), atunci le poti scrie ca nu mai esti angajat in Olanda (si de la ce data) sau sa ignori cererea si pur si simplu nu raspunzi.