| theywyd2 a întrebat:

Am o intrebare, am 16 ani si vreau sa stiu daca pot sa vin in Romania din UK singur(fara parinti, neinsotit)

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu poti decat insotita fara procura nu mergi singura nicaieri.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai ca sa iti dea niste bani ca sa poti veni in Romania. Nu stiu care este exact situatia ta familiala asa ca asta este cea mai buna solutie la care m-am putut gandi. Ca sa iti raspund la intrebare-da poti sa vii in Romania. Nu imi amintesc sa fi existat vreo regula in legatura cu ceea ce ai scris tu.