| Ruines a întrebat:

Ca sa-mi verific contul Paypal a trebuit sa furnizez contul VISA, acum imi zice ca trebuie sa verific rezumatul activitatilor pe VISA fiindca am primit nu stiu ce cod...pot vedea rezumatul activitatilor de pe VISA online? Daca nu cum pot?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Trebuie sa vezi codul tranzactiei, apare pe extrasul de cont.

Extrasul de cont il poti lua de la banca. Daca ai internet banking, te poti loga online si vedea. Dar presupun ca nu ai asa ceva, deci va fi nevoie de un drum la banca unde sa el ceri extrasul de cont.

Răspuns utilizator avertizat
| Andruşcă a răspuns (pentru Ruines):

Nu.

Extrasul de cont poate fi cerut doar de propietarul contului, nimeni altcineva nu poate avea acces la el. Istoricul tranzactiilor ce apar pe acea hartie sunt niste informatii confidentiale pe care banca nu are voie sa le dea altcuiva.

Răspuns utilizator avertizat