| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.
Cat durează eliberarea atestatului ADR după promovarea examenului?

1 răspuns:
| Motisor a răspuns:

Durata eliberării atestatului ADR (Acorde Dangerous Goods by Road) poate varia în funcție de țară și de procedurile locale. În multe cazuri, procesul poate dura câteva săptămâni. Este recomandat să verifici cu autoritatea competentă în domeniul transportului rutier sau școala unde ai susținut examenul ADR pentru a obține informații precise referitoare la termenele și procedurile specifice din zona ta.