| Alex9310 a întrebat:

Salut la toata lumea, dilema mea este: Eu am catogria B de 2 ani astazi am luat alta categorie, dupa promovarea examenului politistul examinator iti anuleaza permisul actual il rupe intr-un colt, eu as vrea sa plec din tara mai devreme de eliberarea permisului nou cu masina personala. Pot trece la vama? La ce riscuri sunt expus? Multumesc anticipat. Astept raspunsurile voastre cat mai repede posibil.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca sa astepti noul permis de conducere, s-ar putea sa ai probleme si sa nu-ti fie recunoscut permisul in alta tara si, pana se lamuresc lucrurile, o sa ai de asteptat sau o sa fii amendat.