| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre firmele de inmatriculari si programarile online la inmatriculari, e posibil ca acestea sa faca programari intentionat pentru a avea clienti happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu de unde ti-a venit ideea asta dar este total absurda, ar insemna ca firmele acestea sa se torpileze singure.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, este imposibil sa faci programari fictive, pentru ca atunci ar risca sa ramana fara afacere.
Nici o companie nu ar risca sa pretinda ca-i super ocupata si sa nu aibaclientelea, ca atunci nu ar muncii si nu ar mai avaea nici o afacere. banii sefac cand ai clientela, nu cand nu ai.
Deci, este total fara sens intrebarea ta!
De fapt chiar sunt foarte ocupati si pentru asta nu trebuie sa inventeze clienti, fiind sunt deja cozi imense din cauza multitudinii de masini care asteapta sa fie verificate si inmatriculate.

| jocker199 a răspuns:

Nu în momentul în care faci o programare online iti trebuie un nume real pe care sa fie înscrisă masina și nu se poate modifica numele ulterior iar programările online nu afectează cu nimic statul la cozile instituției