| Aladin96 a întrebat:

Salut, cine credeti ca va iesi presedintele Statelor Unite ale Americii? Vreau sa pariez o suma frumusica pe unul din candidati? Care are sanse mai mari?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus acum, mie mi se pare ca sunt cam la egalitate.
Si apoi nu vreau sa ma injuri, daca vei paria dupa parerea mea si aceasta va fi gresita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil Clinton

Răspuns utilizator avertizat
| JakeXDD a răspuns:

Sincer, nu stiu.
As vrea sa iasa Trump, Clinton a ''favorizat'' niste chesti interzise in American.
De exemplu, casatoria intre persoanele de acelasi sex si culmea, America era cea mai rasista tara pana de curand, dar, culmea, intr-o tara in care negrii au fost ucisi, a auns presedinte un negru.