| Ingognito a întrebat:

Salut, m-am trezit azi cu un mail de la b2kapital, nu stiu cine sunt, ce treaba au cu mine da cica am de platit o suma la Vodafone. Faza e ca eu nu mai am contract la Vodafone de 2 ani si ceva, plus ca nu trebuia sa fiu instiintat de Vodafone nu de b2kapital? Am cautat asa de curiozitate b2kapital si lumea zica ca e teapa, voi ce ziceti? Sa platesc?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La terminarea contractului si achitarea tuturor restantelor, trebuia sa primesti o adeverinta ca nu mai datorezi nimic la Vodafone.
Daca n-ai primit o asemenea adeverinta, atunci mergi si cere-le.
Poate ti-a mai ramas ceva restanta (suma sau inventar) pe care nu ai platit-o si trebuie clarificat.
Dupa solutionare, cere le adeverinta ca nu le mai esti dator si trimite o copie scanata la b2kapital.

| sierra1 a răspuns:

știi tu că ai avut ceva neplătit la Vodafone?

| Legion7X a răspuns:

Dacă ai de plătit ceva, îți vine acasa, nu prin E-mail. e-mailul puteai sa nu îl ai.

| piratuu a răspuns:

In primul rand, factura iti vine acasa, prin posta, si nu prin mail. Tre' sa fii chiar naiv ca sa nu-ti dai seama ca e o teapa.

| Jonyegg a răspuns:

Nu! Sub nici o forma nu plăti! Ia legătura cu Vodafone.

| Ingognito explică (pentru Jonyegg):

Ok ms o sa sun la ei