| anonim_4396 a întrebat:

Am fost chemat la politie deoarece am amenintat o colega de pe un numar necunoscut. (Sa nu iasa din casa, ca o urmaresc, am descris-o si i-am zis liceul la care invata). M-am dat drept un om strain. Acea colega se purta urat cu mine si ma trata diferit fata de ceilalti. Imi raspundea urat si ma jignea iar daca ii raspundeam, incepea sa rada. Am fost foarte furios si am izbucnit. Am nevoie de niste sfaturi va rog... Am 17 ani si ea la fel. Ce risc?

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am fost chemat la politie deoarece am amenintat o colega" - sperăm să te articuleze de să-ți zboare fulgii

| alexalx1234 a răspuns (pentru sierra1):

Si el sa se lase bataia de joc a unei mici tarfulite? Numai luati apararea tuturor idiotelor

| sierra1 a răspuns (pentru alexalx1234):

" DarkH0le: Numai luati apararea tuturor idiotelor"

tu ești judecătorul site-ului, tu imparți dreptatea?

| mustafateke7 a răspuns (pentru sierra1):

De ce sa il articuleze? Ca o tampita se compoarta in ultimul hal cu el?

| mustafateke7 a răspuns (pentru sierra1):

Spune dreptatea, daca ai aceasta mentalitate sierra1, nu ai ce cauta pe aceasta platforma! Bravo DarkH0le!

| sierra1 a răspuns (pentru mustafateke7):

"mustafateke7 : Ca o tampita se compoarta in ultimul hal cu el?"

"mustafateke7 : Bravo DarkH0le! (car zice: Numai luati apararea tuturor idiotelor)
deci toate sunt idioate și tâmpite că ați decis voi?

"mustafateke7: ..nu ai ce cauta pe aceasta platforma!" - ca să rămâneți singuri și să aberați in continuare nestingheriți?

| sierra1 a răspuns (pentru mustafateke7):

Nu-ți faci singur dreptate ca un bolovan. Și nu pui epitete ca un bădăran

| mustafateke7 a răspuns (pentru sierra1):

Sierra1, cine dracu esti tu ma sa ma faci pe mine badaran si bolovan? fata asta care si-a batut joc de el, este in fata mea, asa cum am zis, o idioata tampita. Sa iti fie rusine ca aperi asa ceva. Cine sa ii faca dreptate daca nu el insusi? Nu abereaza nimeni nimic, in afara de tine.

| sierra1 a răspuns (pentru mustafateke7):

" mustafateke7 : fata asta care si-a batut joc de el, este in fata mea, asa cum am zis, o idioata tampita."

lăsând la o parte inepțiile debitate des, de ce n-o aruncați pe geam de exemplu? și apoi și voi după ea

| mustafateke7 a răspuns (pentru sierra1):

Mai ai putin si imi vorbesti aici ca si cum am fi la unicredit bank. Prefer sa o arunc pe ea, mie imi place aici sus?‍♂️

| sierra1 a răspuns:

Instigare la violentă, total nepermisă

| Panamax a răspuns:

Daca si-a dat seama cine esti, probabil ca are dreptate colega ta.

| ViruseZ a răspuns:

Le poti spune ca era o gluma. Mai ales la cum te trata rolling on the floor. Merita sperietura. =)

| Sergiu130402 a răspuns:

E dosar de hartuire si amenintari, am fost chemat ca martor