| GeorgeKb a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o nelamurire in legatura cu somajul asta
Am avut prima viza pe data de 20.11 si nu m-am putut prezenta pentru semnatura aia si m-am dus pe 27.11. Am vazut ca mi-a semnat aici dar inca nu stiu daca am pierdut luna aceea sau nu.
A doua viza o am pe 02.12 si am fost la semnat si a 3-a viza o am pe 19.01. 2015
Pana acum nu am primit somajul si nu stiu exact daca trebuia sa vina sau ce se intampla?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai pierdut nimic. O sa primesti indemnizatia in aceasta luna, atat de pe noiembrie, cat si de pe decembrie.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Luna aceasta ar TREBUI să-ţi vină ajutorul de şomaj şi îl vei primi din urmă ( de la momentul depunerii actelor )!

Toate cele bune.