| OHmyGosh a întrebat:

Ma tot zapaceste tata ca a fost plecat din tara...Cine a iesit la vot?

Răspuns Câştigător
| Buzas a răspuns:

Salut!
La vot nici o surpriza, a ramas Basescu!

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nimeni!
S-au prezentat cam peste 8.300.000 și cam peste 7, 4 milioane au votat pentru demitere și cam peste 0, 9 milioane contra demiteri, dar pentru că se folosesc liste aiurea, care au și morții și persoane plecate definitiv din țară, și femei trecute de 2 ori au scos că trebuiau să se prezinte la vot 9, 263 milioane.
Cifra corectă, este mai mică decât cei care s-au prezentat la vot, dar este posibil să fie anulat referendumul, și T.B. să se întoarcă la Cotroceni.

| Dash a răspuns:

Base

| Nickname1890 a răspuns:

Basescu a castigat

| xRobert93 a răspuns:

Ratatu de basescu! Din cauza ungurilor oricum nu ramane mult ca nu poate sa ignore 8 mil de oameni

| Jumbye a răspuns:

Buna Basescu a ramas