| FlorinDiablo a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un post de radio pentru emisie in FM in orasu in care sunt eu e doar un singur post si as vrea sa fac si eu unu. Ce acte imi trebuiesc, am aparatura necesara dar nu am acte.Deci ce vreau sa intreb de ce acte am nevoie pentru a il face?

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

De ce nu iti faci unul online.Se castiga destul de bine daca iti faci emisio prin showcast, iar actele nu costa mai mult de 50 $/luna si profiturile ajung undeva dupa 500 $ sau mai mult, depinde de cati vizitatori faci si ce emisie faci...

1 răspuns:
| FlorinDiablo explică:

Nu ma intereseaza online deoarece sunt foarte foarte multe.In plus as vrea sa il fac FM deoarece as castiga multi bani din publicitati. Postul asta care e acum la mine in oras cere sume foarte foarte mari pentru publicitati.