| Justusee34 a întrebat:

Vreau sa dau de permis.
Imi puteți spune când m-ar programa daca bag mâine pe 28? La sala și oraș?

Eu stau în jud: Mehedinți.

După cât timp pot incepe școală de șoferi?
Am înțeles ca după 2 săptămâni.

Sunt șanse sa apuc iunie cu programare?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asadar, pentru tine este mai important scoala de soferi, nu BAC-ul.
In cazul asta, ce importanta are ce mai spunem noi pe aici, ca oricum tot ce vrei faci.

| scosmynnnn a răspuns (pentru Violleta2022):

De unde apareti toti? numai idioti azi peste tot, de unde dreacu stii tu ca nu vrea sa invete si pentru bac?

| Violleta2022 a răspuns (pentru scosmynnnn):

Citeste-i intrebarea anterioara!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Asta o sa ti spuna instructorul noi nu avem de unde sti asta

| scosmynnnn a răspuns:

Cam in 3 -4 luni maxim poti da sala, asta e in functie si de instructor.Eu m-am apucat in pe la sfarsitul lui aprilie si in iunie sau iulie am dat sala, dupa iti apare cand sa te programezi la oras, m-am programat cam peste 2 luni de cand am dat sala.