| TR_Remus_2001 a întrebat:

Salutare, dacă am lucrat 3luni ca agent de securitate si mi s-a terminat contractul deoarece a fost pe 3 luni si nu a mai fost prelungit. Nu ar trebui sa iau salariul la sfârșitul contractului? Sau ca înainte pe data de 25

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Dupa ce faci lichidarea, depinde si de data in care este stipulata in contract.
Ei ce au zis?

| Reghqen a răspuns:

Ba da îl iei cu lichidarea

| Marbea a răspuns:

Ar trebui sa iei pentru toata perioada lucrata, cand ai plecat si ti-ai facut formele de lichidare trebuia sa primesti si diferenta de salar. Depinde cand ai plecat.

| TR_Remus_2001 explică (pentru Marbea):

Am plecat pe data de 3.06. 2020.