| ElectroFlash a întrebat:

Am trecut astazi strada in Bucuresti printr-un loc unde nu era nici macar trecere de pietoni si o masina a trecut, am apucat sa pun mana pentru ca nu avea mare viteza si doar m-a pus jos. Am plecat dupa ce am vorbit cu unul care era in masina pentru ca eram bine fara nicio zgarietura. Pot pati ceva? Va rog ajutor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai ce sa pățești, însă șoferul ar putea sa o pățească dacă faci o reclamație la politie.

| InteractiV a răspuns:

Nu o sa patesti nimic, asemenea incidente se intampla zilnic, insa datorita faptului ca intensitatea lor nu este crescuta, acestea nu devin virale, nu afla nimeni despre in afara de cei implicati si cativa martori. Nu ai ce sa patesti, stai linistit. Ma bucur ca esti bine si ca nu a fost mai grav, mult noroc.