| PatruCalin a întrebat:

Este destul de urgent.
După câte zile pot să mă duc să-mi ridic buletinul după ce am fost să-l fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a afla exact trebuia sa intrebi la serviciul de unde il obtii, poate diferi perioada in functie de aglomeratie. In orice caz il poti obtine in cca 10 zile.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a spus in mod sigur, atunci cand l-ai facut. Dar cred ca te gandeai in alta parte.

| PatruCalin explică (pentru darrio2007):

Dar nu crezi că întreb pentru că urmează să îl fac?
Sau întreb pentru altcineva?

| darrio2007 a răspuns (pentru PatruCalin):

Nu inteleg ce spui. Dupa ce iti face poza de buletin ti se spune clar, veniti peste x zile.