| madutzu19 a întrebat:

Salutare tuturor. Acum trei zile m-am intalnit cu controlul in tranvai si mi-a facut proces verbal cu datele mele de pe buletin motivul find ca eu am compostat biletul cu doua calatorii pe aceeasi parte. Nu am semnat procesul verbal si nici nu mi s-a dat ceva la mana. Astazi e a3a zi si nu am primit nimic.

Stiti imi vine ceva acasa, vreo instintare ceva de genu?

Care a mai trecut prin asa ceva rog sa ma ajute.

Ofer funda

Răspuns Câştigător
| white93 a răspuns:

Ar fi posibil sa primesti.dar depinde ce decide marii firmei de tramvaie.
Eu nu am primit(si am avut la fel ca tine problema), deci stai linistit.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara.