| anonim_4396 a întrebat:

Slaut TPU! pe 10 trebuie sa-l bat pe unubig grin cu ce sa-i dau cu pumnal sau bata telescopica?[fara misto]scuze categoriawinkingmersi

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Fara nici un misto iti spun ca este ILEGAL sa folosesti pumnal ori bata telescopica, bataie nu rezolva nimic, dimpotriva dar tu alegi daca vrei sa ai caz penal ori sa stai frumos pe fundul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| evenso a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eu nu-mi fac grij happy cunosc armele totusi cat de cat, doar am fost de cateva ori la vanat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| evenso a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nuuuuuu, m-am referit la vanatoare la propriu ( fazan, caprioare )

Răspuns utilizator avertizat
| evenso a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Tu la altceva te-ai referit sigur tongue

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stpu a răspuns:

Sabie, pistol, mitraliera... ai auzit de astea? Numai fraierii se bat.
Daca vrei sa fii fraier... rupi scandura de la gard si il alergi prin sat.