| Armangic_Camelia_1998 a întrebat:

Un băiat mi-a zis că sunt "bâtă telescopică". La ce se referea?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Poate a vrut sa te numeasca curva, adica prin telescop vezi stelele desi tu fiind un telescop ai vazut multi baieti/ai facut sex cu ei, habar nu am, sunteti generatia cosmica mai nou, uite ceva coool http://www.tion.ro/......ic/2047318

| Armangic_Camelia_1998 explică (pentru RAY):

Nu am facut nimic de genul...dar cred ca ai dreptate.winking Multumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-as spune dar mi-e teama ca te jignesc.

| Armangic_Camelia_1998 explică (pentru darrio2007):

Doar vreau sa stiu atata tot...pentru ca a fost o ceartarolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim la ce se referea baiatul ala!
Mergi si intreaba-l pe el, categoric avea ceva in minte daca te-a numit asa.

| Kerre a răspuns:

Nu stiu prea exact la ce se referea dar cred ca esti mica de inaltime si de aia ti-a zis "bâtă telescopică".