| simo1983 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi proiectul programului Cornul si laptele? Am cautat peste tot...si nu-l gasesc.In afara de ordonantele si legile aferente acestui program nu gasesc nimic.si inca nu-mi sunt clare multe aspecte ale acestui program.Care au fost obiectivele stabilite?
Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Mimino a răspuns:

Incearca aici (vezi ca sunt postate ca atasamente 2 documente): http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=126684
Nu stiu daca programul a mai suferit ceva modificari de atunci.

| simo1983 explică:

Multumesc mult, Mimino!