| GeamantanParăsit a întrebat:

De ce sunt femeile mai atrase de lectură decât bărbații?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine spune asta?

| blackann a răspuns:

De unde stii tu, geamantanule parasit?

| darrio2007 a răspuns (pentru blackann):

Pentru că geamantan este de genul masculin. Deci e clar, geamantanele nu citesc.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pai sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat, femeile sunt atrase de bani de poșete de pantofi de calatorii de saloane manichiură pedichiura masaj, nimeni numai citeste o carte azi.

| GeamantanParăsit explică (pentru anonim_4396):

Nu ai înțeles întrebarea. Întrebarea era despre diferența dintre femei și bărbați in ceea ce privește lectura. De ce femeile domină acest capitol.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GeamantanParăsit):

Deoarece ele sunt mai inteligente decat noi chiar daca noua nu ne convine, ele sunt mai dotate psihic decat barbatii.

| bebicasoftballs a răspuns:

Barbatii sunt mai prosti