| LalaBandLovee a întrebat:

Eu vreau sa devin o cantareata solo, dar nu toata lumea este de acord cu asta! Dar este pasiunea mea si talentul mea! Ma incurajez singura dar nu este de ajuns! Voi ce credeti ca este de facut!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Mergi la o scoala populara de arta unde te poate asculta un profesor avizat sa-ti dea un sfat bun.Nu te lua dupa oricine care nu-si poate da seama daca ai sau nu real talent.Numai bine.happy

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi inregistreaza cateva melodii si posteaza-le sa le auzim si ne putem face o parere.

| Duucu a răspuns:

5 lei și strig în tribune după tine.

| FearOfTheDark a răspuns:

De unde stii ca esti asa de talentata incat sa aiba oamenii rabdare sa te asculte?
Unii zic ca-s foarte talentati, iar cand ii ascult imi vine sa-mi bag capul in WC.
Du-te la scoala de arte.

| LalaBandLovee explică (pentru FearOfTheDark):

Stiu ca sunt talentata pentru ca am fost la un profesor dar chestia e ca parintii nu sunt de acord!