| brokxy a întrebat:

Vocea muzicala a unui cantaret e de cele mai multe ori antrenata din copilarie sau asa se nasc ei cu acel talent? Stiu o fata de 2 ANI face lectii de canto si pentru voce si tot nu ii suna bine vocea.Dar altii au facut lectii si le suna uimitor! Si nu au facut mai mult decat ea, altii ba chiar mai putin.

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Bună. E și&și. În general eu tind să cred că în viață totul este NATIV dar crescând, te dezvolți, nimeni nu se naște expert. Așa și cu vocea, o șlefuiești, o antrenezihappy. Sper c-am fost de folos!

1 răspuns: