| lBroken69 a întrebat:

Ce genuri de muzica asculta adolescentii din romania, in cea mai mare parte? Ma refer la cei de 12-20 ani. Si ce parere aveti despre aceste genuri?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Eu una ascult rap pentru că versurile alea reflectă realitatea.
O seară bună!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubstep si manele la greu. e "smechere" domne ce stii tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Muzica de la radio(pop, urban, dance etc)- mi se pare oribila si enervanta.
2)Manelele- otrava urechilor
3)Rap
4) Rock(+metal, gothic metal, heavymetal etc)- mi se pare cel mai frumos gen de muzica.

| lBroken69 explică (pentru anonim_4396):

De dubstep? Ce parere ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lBroken69):

Nu prea ascult.
Nu sunt contra dubstep, deci e ok.

| Chimied a răspuns:

Cum a zis si Endoryus, manele si dubstep.
Părerea mea? Nişte mizerii

| AdyColt a răspuns:

Asculta Vanghelis.

| TrainWithWayne a răspuns:

Cei mai multi asculta pop/rock. ( inclusiv eu )

| RoseBlack01 a răspuns:

Eu ascult rock in general. De ce? Pentru ca ma face sa ma simt bine. Dar rock gen Scorpions, Bon Jovi, etc. Majoritatea adolescentilor asculta si pop, dar mie imi place mai mult rock-ul. Mult mai mult. happy