| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Daca tot il urati asa de tare pe justin bieber...care nu va facut nimic care din voi e mai bun/a ca el? eustiu ca nici unul dar vreau sa va vad cat sunteti de ingamfati...

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Eu ma consider de 10 ori mai buna decat el. De ce? Hai sa iti dau si raspuns. Nu spun ca am voce sau ca pot sa cant, dar stiu ce e aia muzica. Ceea ce face el e total lipsit de sens. E doar o mica marioneta care cine stie ce compormisuri a facut pentru a deveni vedeta. Iar daca tu esti atat de penibila incat sa postezi aceasta intrebare si sa vii cu nickname-ul ala de rahat aici, esti mai jos decat el. Macar are cine sa il pupe in fund. Nu asta inseamna sa iti placa o vedeta, doar pentru simplu fapt ca toate fetitele de 12 ani il iubesc. A iubi o vedeta inseamna sa iti placa ceea ce face, ce canta, cum se poarta si sa o apreciezi pentru munca ei. Hai ca m-am intins la vorba degeaba. Justin Bieber din partea mea nici nota 2 nu o are. Astept stupizii din partea stupizilor(normal). Bafta!

16 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

@Monawar, apropo, iubesc melodia ta. big grin

| LastChance a răspuns:

@Monawar, merci! Chiar stii ceea ce spui!
Keep rockin`!

| Alecssa a răspuns:

Ma fetita, eu una nu am nimic cu gayber asta ca persoana, este o persoana care si.a dorit sa cante si a reusit, felicitarile mele, ce ma deranjeaza pe mine atunci cand rostest "justin biber" sunteti voi, disperatele cazute in cap (proaste). Voi sunteti problema, iar din cauza voastra mai sufera si bietu` copil. Sunteti toate o apa s.un pamant, cand va vad atat de proaste...
Nu mai comentez oh go on

| Dean1996 a răspuns:

Mie nu-mi place pentru că nu mi se pare cine știe ce zeu al muzicii cum îl consideră unii oameni fără pic de cultură muzicală,adică mi se pare că are voce de fată,ca să nu zic că n-are voce,pentru că sare planeta în picioare.Dar nu mi se pare atât de important cum îl consideră uni,sau îi acordă prea multă atenție, si nu mi se pare că merită, e un simplu puștan de 17 ani,okey fraților,dar încetați,deveniți enervanți,de fapt sunteți enervanți,prea exagerați cu băiețelul ăsta,pentru că e un simplu băiat, atat, mare lucru.Prea multe comentarii despre el, pe bune, nu e video pe Youtube de exemplu, în care să nu fie ceva cu Justin Bieber:|.I hate his music!
Uite genul meu de muzică:
http://www.youtube.com/watch?v=ZudX66IBat8
Îți zic eu că există foarte mulți oamenii mai talentați ca Bieber,dar nu are cine să-i lanseze,sau cum să-i descopere,asa că gata cu,, Bieber fever" căci nu merită.Sau poate există oamenii mai buni ca el dar nu vor să-și facă o carieră în muzică, nu te-ai gândit la asta nu?

Succes

| Dean1996 a răspuns:

@LastChance
Nu voi prununța fundă,simt că te-aș jigni,dar meriți raspunsul câștigător, ți l-aș da, dar nu pot.Bravo frate! Funda din păcate e luată prea ușor, dar tu meriți răspunsul castigator!(vă prindeți). Funda o iau toți din ziua de azi pentru orice porcărie.

| Crisis a răspuns:

Frate/soro/ ce dracu' esti tu [ gay/lesbiana, sa fiu mai precisa].
Ca s-o luam de la inceput. Cum am inceput eu sa-l urasc pe Bieber? Simplu.
Era o zi frumoasa de toamna, pasarelele cantau, directoarea urla pe hol, pe mine ma durea-n *** ca ascultam in casti la volum maxim black metal. Langa clasa mea e clasa a 5a A, unde sunt numai fane Bibar, bineinteles prietene cu pitipoancele din clasa de la mine. Imi da tampita dracului casca jos si-mi pune boceala lu' ala in ureche :| [chiar asa s-a intamplat!]. Iti dai seama, eu eram pe punctul de a savura un "orgasm auditiv" ca sa zic asa cu metalu` meu si vine aia si-mi baga telefonul'-n timpan. Asta a fost picatura care a umplut paharu', mie nu-mi placea de mai demult de Bibar.
Revenind la intrebarea ta. Si surdo-muta care facea playback [vezi Parazitii- Shoot yourself] e mai buna decat hermafrodita asta trasa de carici de care zici tu intr-una. Pana si eu cantand sub dus dupa ce m-a intepat o albina in gat o dau mai bine decat Giastin asta.
Cine e ma copilu' asta? Unu' care in nici 3 ani a ajuns in top? Kiddin me, niggz? Sa-mi placa mie cum canta? Las-o balta.
"Care nu v-a facut nimic".
Stii, nici Hitler n-a facut nimic astora care traiesc acum si totusi ei il urasc.
"Ingamfat" nu e niciunul dintre noi cand e vorba de canisu' de Bibar. Suntem doar oameni cu capu' cat de cat pe umeri care stiu ce inseamna muzica.
Ce crezi, ca noi ne potrivim perfect la gusturile muzicale?
Poate mie imi place asta http://www.youtube.com/watch?v=dRSsxUjulLY, altuia asta http://www.youtube.com/watch?v=aSNJ00iAZ7I, altuia http://www.youtube.com/watch?v=IofWT5KfwVk. Eu nu zic ca suntem perfecti, dar ne asemanam ca stim macar sa dam gunoiu' general [bibar] la o parte si sa ne bucuram de adevarata muzica.
In final... stay metal!

| resemnat a răspuns:

Baiatul e ok! mie nu mi.a facut nimic din cate stiu eu, ba chiar imi place si o melodie (si mai alkes videoclipul!) : BABY

| Nutella123456789 a răspuns:

Lasa-ne fetito cu acel gay nu ne intereseaaaza ce nu intelegi.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Foarteeeee bineeeee Dimm.Super tareeeee, ma mir ca mai exista si alti oameni culti pe site-ul asta.App., DimmDubAscultaDimmuInCasti, de ceva vreme vreau sa ma apuc sa ascult black metal si death metal, ce-mi recomanzi pentru inceput?

| Zmeura a răspuns:

Gt ma asta e gagica lui jb gura nu o mai jignitilaughing

| rockaholic a răspuns:

Sii cu ce e el mai bun ca noi pisi?

| Bloodlines a răspuns:

Prima data apare invidia, apoi ura. Ce sa-i facem. Asa sunt uniiwinking. Si ingamfatul e Bieber, nu noi.winking Dar tu ce ai cu cei care-l urasc pe Bieber? Nu poti dormi noaptea de astia care-l urasc pe Bieber? raised eyebrows Vezi-ti de treaba, si lasa lumea in pace. Fiecare cu preferintele lui. Nu trebuie sa ne placa la toti de Bieber straight face. LOL...

| Ododododo a răspuns:

Doamne fereste alta intrebare cu idiotu de Biberon sa fiu al dracului sa il trazneaca Dumnezeu ca e numai un copil F**** de soarta talent n-are, curvar e ca se da la toate fetele mai e si gay cica da sa imi bag picioarele ce sunteti obsedate de cacanaru asta si urat e pe deasupra e Bisexual ce draq mai mult gay decat hetero dar whatever!
Fetelor trezitivaaaaaa nu mai fiti nebune dupa un copil retardat mintal si prost pe de asemenea cu o voce da CURVA! LOL CEL MAI FAKE CANTARET EVER EVER!
P.S.:Sa il plagiez un pic pe MO: Sa sugi o ceapa biberon!

| lory_8089 a răspuns:

Michael jackson este mult mai bun macar vocea lui nu era facuta pe net! FUCK YOU JUSTIN

| ixbree a răspuns:

Cred ca este prea mult spus "a uri"... bine, poate unii chiar il urasc, insa mie, personal, mi se pare ura un sentiment deja prea inaintat. Cum sa ajungi sa urasti o persoana?! Insa, crede-ma Bieber al tau nu e cel mai bun si poate sunt printre "haterii" lui chiar unii mai buni ca el. Si se scrie "V-A facut', apropo. Iar mie nu imi place Bieber asta pentru ca nu mi se pare ca are cine stie ce talent- ok, are voce, insa nu iesita din comun, si mai e si ca de fata, pe deasupra laughing Cam atat.

| PuiuDulshe a răspuns:

Mie una imi place Justin Bieber....toti il urati pentru ca "e la moda" hai acum pe bune.ce dracu v-a facut el? App si ca tot ziceti ca e gay si cum il numesc unii Gayber..cu ce v-a demonstrat el ca e gay? Lasati "copilu`" in pace>.< mie imi place f mult cum canta si mai aales melodia "Boyfriend"