| Anna_3775 a întrebat:

Nu stiu de ce nu-mi merge facebook-ul. Am incercat si de pe Google Chrome, si de pe Mozilla, dar nu vrea. Imi apare ceva de genul : cPanel Inc. Stiti cum pot remedia problema?

4 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Poate nu ai flash payer, sau java, si recomand google chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru si am ultima versiune flash si java
folosesc internet explorer
cine poate sa imi spuna ce sa fac sa nu-mi mai apara asa sa-mi trimita mesaj please

| miku0101 a răspuns:

Pai poate ti s-a blocat sau a picat netul NU STIU si la persoanele cunoscute li s-a intamplat asa.

| Yrynutz a răspuns:

Nici mie nu imi merge e imaginea alba sad